Mješovita srednja škola "Mehmedalija Mak Dizdar" Breza

Sportka takmičenja povodom Dana Općine Breza

Dana 05.04.2018.godine, u salama OŠ “Enver Čolaković“ Breza i Gimnazije „Muhsin Rizvić“ Breza, održana su sportska takmičenja povodom Dana Općine Breza. Tom prilikom, u konkurenciji srednjih škola, naše ekipe u odbojci (učenici) i malom nogometu (učenici), osvojili su prva mjesta i ostvarili pravo učešća na Kantonalnom takmičenju. U stonom tenisu, u konkurenciji učenica, treće mjesto je osvojila Amina Koprdža, učenica II-2 naše škole. U konkurenciji učenika, Koprdža Mirnes, učenik IV-e1, osvojio je I mjesto i MVP naslov cjelokupnog takmičenja. Učenik je bio u sastavu ekipa Škole u odbojci, malom nogometu i stonom tenisu ove i prethodnih godina.

Kao najbolji igrač utakmice u malom nogometu, proglašen je Irfan Mahmutović, učenik III-2 odjeljenja naše škole.

Čestitamo svim učesnicima na fer play igri, a našim učenicima čestitamo na ostvarenom uspjehu.